Na festivalu Habrovka vystoupí Mário Bihári s Vladimirem 518 na jediném letošním společném koncertu

Letos už počtrnácté se zahrada kostela sv. Františka Assisi na Praze 4 rozezní skvělou hudbou, divadlem a nabitým doprovodným programem.
První červnový víkend v Praze se ponese ve znamení Festivalu bloumající veřejnosti HABROVKA. Svou neotřelou až sousedskou atmosférou nabízí Habrovka alternativu k velkým festivalům. Její nedílnou součástí je i tematické zaměření na aktuální společenské problémy.
Festival bloumající veřejnosti si klade za cíl oživit kulturu na Praze 4, myslí na malé i velké návštěvníky a kromě pestrého programu prezentuje i zajímavé neziskovky. Na sobotní dopoledne je navíc připraven bohatý program pro děti, který zahrnuje workshopy a divadelní představení.
Letos je hlavní hvězdou festivalu Donna Brown, v Berlíně žijící americká zpěvačka, která se v sobotu večer představí s The Golden Gospel Pearls. Už víc než dvacet let patří k tomu nejlepšímu, co evropská gospelová scéna nabízí.
Z českých kapel zahraje na Habrovce například Vladimir 518, který vystoupí společně s Máriem Biháriem (pozor! půjde o jejich jediný letošní koncert!)), pak také The Plastic People of The Universe – New Generation, Už jsme doma, Shum Davar, Beata Bocek a další. Z divadel se můžete těšit například na Squadra Sua, Toy Machine, Divadlo Minor a řadu dalších.
Více informací a podrobný program najdete na stránkách www.habrovka.cz